« Січень 2020 »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Про компанію

Будь-який продукт має бути якісним. Це закон.
Як його дотримуються у "Прем'єр-Турі"? Перевірте.

Агенція міжнародного туризму "Прем'єр-Тур" зареєстрована у 2002p., а у 2003р. відзначала відкриття власного офісу, передбачливо розташованого в центральній частині м. Тернополя. За досить короткий час свого існу¬вання агенція здобула чимало постійних клієнтів і продовжує радо приймати нових шукачів пригод, задовольняючи смаки і можливості кожного.

Чому вони обирають "Прем'єр-Тур"? Відповідь - вже у самій назві "прем'єр" - найкращий, той, який повинен завжди бути першим і тримати марку якості.

Адже агенція надає весь спектр послуг щодо туристичних маршрутів Україною і поза її межами: Туреччина, Єгипет, ОАЕ, Кіпр, Париж, Лондон, Венеція... Поїздки можуть бути як тривалими у часі (для тих, хто полюбляє детально вивчати історію країни та її визначні місця), такі кількаденними,проте надзвичайно насиченими. Особливо цікавими для гостей України видаються мандри землею козаків, скіфів, мавок - слов'янською землею з її споконвічними традиціями. Бажаючі можуть відвідати й духовні центри України: паломництво до священних місць Почаєва, Кременця, Зарваниці очищує душу і дає благословення Боже.

Важливим є те, що працівники агенції оперативно реагують на потреби клієнтів, підбираючи їм індивідуальні програми. Для бажаючих відпочити в Карпатах "Прем'єр-Тур" пропонує базу "Чотири сезони" в Яблуниці, яка відповідає вимогам найвибагливіших туристів. Багато душі й цікавих ідей вклала Олександра Володимирівна в цей туристичний комплекс. Хто хоч раз побував на цій базі, обов'язково повертається туди знову.

Агенція працює як оператор не тільки у внутрішньому, а й у зовнішньому туризмі. У 2006 р. "Прем'єр-Тур" отримав акредитацію в Чеському консульстві та впродовж 2006-2007 pp. пропонував власний екскурсійний маршрут у Прагу і Карпові Вари з виїздом із Тернополя. Плідна співпраця з такими провідними операторами, як Tez-Tour, Turtess-Travel. Karya Tour, Anex-Tour, CAM. Проланд, ЛІК, ТАтур, Аккорд дає можливість запропонувати нашим туристам відпочинок чи екскурсійний маршрут, який відповідає їхньому запиту, та отримати високий рівень обслуговування.

"Кадри визначають все" - цей вираз можна назвати аксіомою сучасного бізнесу. Розуміючи важливість цього принципу, персонал агенції підібрано з урахуванням особистих якостей. Систематично проводиться підвищення кваліфікації - працівники самостійно визначають туристичні маршрути та оцінюють якість обслуговування. Це дає змогу надавати достовірну інформацію клієнтам, а отже - суттєво покращувати сервіс.

Це все підтверджують дипломи і нагороди, якими відзначена агенція: диплом лідера сезону "Літо-2006" від Karya Tour; за підсумками роботи серед туристичних фірм Тернополя у 2006 р. отримано відзнаку "Народний бренд"; диплом лідера сезону "Літо-2007" від Karya Tour; диплом професійних досягнень лауреата загальноукраїнського рейтингу "Лідер України"; диплом програми "Книга успіху бізнесу"; диплом загальноукраїнського проекту "Україна туристична"; диплом туристичної фірми "САМ" сезону "Літо-2007"; сертифікатом уповноваженого агента "Проланд".