« Січень 2020 »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Тури » Відпочинок на морі » Туреччина

Що таке Туреччина? Якщо Ви задасте це питання географові, воно відповість, що Туреччина- це держава з територією 781 тис. кв. км., розташоване на перетинанні Європи й Азії. Країна обмивається чотирма морями: на півночі - Чорним, на заході - Мармуровим і Егейським, на півдні - Середзенмним. На більшій частині території країни простираються гірські хребти й плато. Населення - 69 млн. Люди, переважно турки, що сповідають іслам.

 

Що таке Туреччина? Задавши це питання історикові, Ви почуєте, що Туреччина - це держава, де залишили свій слід безліч великих цивілізацій: хети й урарти, фригійці й лидійці, стародавні греки й римляни, сельджуки й османи. Свідченням їхньої величі є  розмаїтість і загадковість величезної кількості пам'ятників старовини по всій країні.

 

Що таке Туреччина? Якщо Ви запитаєте про це еколога, він скаже, що Туреччина - це держава з неповторною  й, по більшій частині, не торкнутою природою. Смарагдові моря, нескінченні золоті пляжі, ніжне сонце, що поростили величними соснами гірські вершини, стрімкі річкові потоки й водоспади й, звичайно ж, Памукалє - унікальний куточок на нашій планеті.

 

Що таке Туреччина? Задавши це питання політикам, Ви довідаєтеся, що Туреччина - це республіка, проголошена в 1923 році Мустафой  Кємалєм Ататюрком, і з тих пір прагнуча стати  передовою сучасною державою європейського зразка. На фоні  швидко розвивається індустріальний і аграрний сектори країни значну роль відіграє  туризм. Щорічно Туреччину відвідують більше 6 млн. Туристів із усього світу  і їхнє число росте рік у рік.

 

Що таке Туреччина? Запитаєте про це людинии, що хоч раз відвідала цю країну й він скаже Вам, що Туреччина - це райський куточок на Землі, де найбагатша культура, укріплена глубокими національними традиціями, гостинні й мудрі люди, що друже любо посміхаються й готові завжди прийти на допомогу, що не має собі рівних у світі по розмаїттю  блюд кухня, «приправлена» неповторною мелодією, легендами й східними казками, закохують у себе, призиваючи Ваше серце знову й знову побачити цей дивний край.


Ціна на тури від 350 $

 

* При потребі прорахуємо іншу країну