« Січень 2020 »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Тури » Відпочинок на морі в Україні » Кирилівка

Кирилівка, Азовське море

 

Азовське узбережжя завжди було улюбленим курортом для величезного числа людей, стало найбільш доступною зоною для повноцінного сімейного відпочинку. Виявляється не варто їхати в далекі краї, на модні курорти. Адже поруч - унікальні здравниці Приазов'я.

Відпочинок на Азові це горбкуватий, порізаними ріками й балками ландшафт північно поступово до півдня переходить у плоску рівнину, що плавно ховається у хвилях незвичайного Азовського моря. Дрібне, тепле, невеликої глибини, багате своїм біологічним змістом. Відпочинок на Азові зачаровує своєю неповторною красою, усюди відчувається його нескорима чарівність і величезна притягальна сила теплого Азовського моря.

Курортна зона відпочинку Кирилівка - кліматичний приморський курорт України (південь Запорізької області), розташований на березі Азовського моря, Утлюкского й Молочного лиманів, в 42 км від станції Акімовка Придніпровської залізниці й в 65 км від Мелітополя.

 

Сьогодні КЗО Кирилівка - це гарне селище міського типу що нараховує 3,5 тис. жителів і дві прилягаючі коси - Пересип і Федотова.

 

Перебування на узбережжі Азовського моря сприяє відновленню й зміцненню центральної нервової й серцево-судинної систем, верхніх дихальних шляхів, знижує запальні процеси в м'язах і суглобах, а також алергійні реакції. Крім усього іншого поліпшується дихальна функція легенів, поліпшується насиченість крові киснем, йодом, хромом, залізом і ін. Особливо мікроклімат Азовського моря пасує дітям, крім того, на відміну від Чорного моря, воно дрібне, що гарантує безпека при купанні. Всі відпочиваючі можуть відвідати зоопарк, численні луна-парки, водні гірки, орендувати човни, покататися на скутерах і ….